Orły biznesu ze statuetkami

  • 13.06.2018, 13:56 (aktualizacja 13.06.2018, 16:15)
  • red.
Orły biznesu ze statuetkami Pracodawcy Ziemi Lubelskiej
Najlepsze firmy działające w województwie lubelskim oraz osoby szczególnie zasłużone dla gospodarki naszego regionu zostały nagrodzone statuetkami „Lubelskiego Orła Biznesu”. Konkurs organizują Pracodawcy Ziemi Lubelskiej.

Konkurs o statuetkę „Lubelskiego Orła Biznesu” ma na celu prezentację i wszechstronną promocję najlepszych, najbardziej dynamicznych firm oraz osobowości działających w naszym województwie, a także stymulowanie pozytywnego współzawodnictwa. W tym roku takie przedsiębiorstwa nagrodzono już po raz piętnasty.

Przez kilkanaście lat w konkursie wzięło udział kilka tysięcy firm, a przyznawane im statuetki symbolizujące orła stały się znakiem jakości przedsiębiorcy, ważnym potwierdzeniem szczególnych umiejętności zarządzania, doskonałego wyczucia rynku oraz odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań gospodarczych. – W ostatnich latach są także swoistym certyfikatem odporności na zawirowania rynku i skutki kryzysu. „Lubelski Orzeł Biznesu” to również symbol wysokich standardów przedsiębiorczości i zasad uczciwej konkurencji – dodaje Mariusz Filipek, prezes Pracodawców Ziemi Lubelskiej. Zbigniew Kmicic, założyciel organizacji i jej wieloletni prezes, a także członek kapituły konkursu, podkreśla zaś: – Z perspektywy czasu z satysfakcją mogę stwierdzić, że nie myliliśmy się w naszych ocenach. Wszyscy laureaci są przykładem trafnych decyzji. Firmy, które otrzymały statuetki, inspirują innych do działania.

Na nowe wyzwania są też przygotowani organizatorzy konkursu – jego regulamin podąża za zmianami zachodzącymi w różnych gałęziach gospodarki, a kategorie konkursowe są reakcją na potrzeby społeczno-gospodarcze. W tym roku kapituła przyznała w sumie dziewięć statuetek i cztery medale. 15. edycja konkursu była również okazją do przyznania wyjątkowych, jubileuszowych nagród. Statuetki „Orła Biznesu XV-lecia” otrzymały: Zakłady Lotnicze w Świdniku oraz Zakład Instalatorstwa Sanitarnego Zenon Śledź.

 

Lubelski Orzeł Biznesu 2017 – nagrodzeni


przedsiębiorstwo roku – duże: spółka PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa

przedsiębiorstwo roku – średnie: Agit Hotel Congress & Spa

gospodarstwo rolne roku: Gospodarstwo Produkcyjno-Nasienne Władysław Brzozowski

firma rodzinna roku: Polmak Makaroniarnia z Ludwina

Orzeł Biznesu z Diamentami (nagroda dla laureatów poprzednich edycji): prof. Stanisław Michałowski, rektor UMCS oraz Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji

Orzeł Biznesu XV-lecia: Zakłady Lotnicze w Świdniku oraz Zakład Instalatorstwa Sanitarnego Zenon Śledź

Osobowość Roku Wspierająca Biznes: europoseł Krzysztof Hetman

Medale Pracodawców Ziemi Lubelskiej otrzymali: Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift Service S.A., Spółdzielnia Pszczelarska APIS, PKO Bank Polski oraz Wojciech Włodarczyk.

 

red.
zdjęcia: Pracodawcy Ziemi Lubelskiej

red.

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe