Komedia nieprzewidywalna

  • 14.02.2017, 11:25 (aktualizacja 14.02.2017, 11:54)
  • Michał Ciężak
Komedia nieprzewidywalna fot.: Agencja Artystyczna Diabeł
"Przepraszam, co Pan tu robi?" - zabawna komedia dla dorosłych z udziałem gwiazd. Mamy dla Państwa bilety na spektakl! Szczegóły wkrótce.

Był ciepły jesienny wieczór. Słońce powoli zachodziło ustępując miejsca nocy. Delikatny wiatr, poruszał gałązkami starej wierzby, cicho postukując w okiennicę stuletniego dworku. Jedynym i niepodważalnym świadkiem tamtych wydarzeń był księżyc dążący do pełni.

Pięć osób, siedem osobowości i jedna szafa. Co z tego wyniknie? Sytuacje, które miały miejsce poddawane są w wątpliwość, a czasy tych wydarzeń nie do końca są określone. Absurdalne dialogi, błyskotliwe riposty, popkulturowa erudycja i sytuacje, w które bohaterowie zapędzają się z coraz większym entuzjazmem. Perypetie tych postaci, są bliskie każdemu z nas. Zobaczymy w nich siebie, wujka czy sąsiada. Nie jest to kolejna adaptacja angielskiej sztuki. Rozśmieszy, zaskoczy, momentami oburzy. Po obejrzeniu tej komedii, będziesz miał więcej pytań niż odpowiedzi. Pytań, na które odpowiedzieć musisz sobie sam.

Co się wydarzy? Jaki typ humoru zaprezentują nam aktorzy? Jaką puentę wychwycimy w zakończeniu? Na pewno spektakl, który odbędzie się 19 marca o godz. 16 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego, zapowiada się niezwykle ciekawie i intrygująco. Już wkrótce na naszym portalu ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będą bilety -zapraszamy!

 

zdjęcia: materiały Agencji Artystycznej Diabeł


 

 

 

 

 

 

Michał Ciężak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe