Za tydzień poznamy najlepszych sponsorów naszego regionu

  • 9.02.2017, 15:37 (aktualizacja 09.02.2017 15:45)
  • red.
Za tydzień poznamy najlepszych sponsorów naszego regionu Maciej Kozłowski / źródło: Giełda Eventów
16 lutego Klub Sponsora obchodzi czterolecie swojej działalności. Z tej okazji odbędzie się Gala Rozstrzygnięcia Konkursu na Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny 2016. Jubileusz będzie też połączony z 50. edycją spotkań przedsiębiorców w Lublinie.

Klub Sponsora powstał cztery lata temu z myślą o wspieraniu dobrego wizerunku przedsiębiorców, promocji lubelskiego biznesu oraz popularyzacji i nawiązywaniu nowych form partnerskiej współpracy biznesowej. – W comiesięcznych spotkaniach uczestniczą przedstawiciele wiodących firm na Lubelszczyźnie, jednostek samorządu terytorialnego, mediów, organizacji pozarządowych oraz lokalnej społeczności – wymienia Elżbieta Fijołek, pomysłodawczyni i założycielka Klubu Sponsora.

Z okazji jubileuszu biznesmeni podsumują roczną działalność Klubu oraz jego poszczególnych członków. Wyjątkowe, bo 50. spotkanie będzie także okazją do wyróżnienia najlepszych przedsiębiorstw w zakresie sponsoringu. Firmy zostaną ocenione i wyróżnione w czterech kategoriach: działalność charytatywna, wspieranie środowiska akademickiego, marketing sportowy oraz tradycja i status na rynku. – Podstawą nominacji do tytułu i statuetki Najlepszych Sponsorów Lubelszczyzny 2016 są głosy zebrane w ramach serwisu www.gielda-eventow.pl oraz podejmowane działania przedsiębiorców – wyjaśnia Elżbieta Fijołek.

Gala odbędzie się 16 lutego 2017 r. w Hotelu Focus przy al. Warszawskiej 109 w Lublinie. Część oficjalna rozpocznie się o godzinie 19. Potem uczestnicy spotkania wezmą udział w uroczystym bankiecie.

Więcej szczegółów w serwisie Giełdy Eventów.

red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe