Chór Musica dal vivo charytatywnie

  • 11.01.2017, 15:35 (aktualizacja 11.01.2017 16:07)
  • red.
Chór Musica dal vivo charytatywnie Musica dal vivo
W grudniu zadebiutowali, a już w lutym kolejny koncert. Tym razem chór „Musica dal vivo” z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego Anima wystąpi charytatywnie.

Chór „Musica dal vivo” powstał, by wspólnie dzielić się pasją do muzyki – przypomina Anna Węgrowska, wiceprezes chóru i mama jednej z jego najmłodszych wokalistek. – Ale nasza młodzież ma do zaoferowania znacznie więcej – stąd pomysł, żeby zorganizować koncert, dzięki któremu będziemy mogli pomóc Polakom mieszkającym za wschodnią granicą naszego kraju.

 

W repertuarze koncertu „Rodakom na Kresach” znajdą się utwory związane ze świętami Bożego Narodzenia, które tak podobały się publiczności będącej świadkiem niedawnego debiutu młodych muzyków. Chórzystom będzie towarzyszył kwartet smyczkowy Anima, a całość poprowadzi oczywiście pierwszy dyrygent Filip Uniłowski. Po części artystycznej chórzyści zapraszają na słodki poczęstunek.

 

Koncert odbędzie się 17 lutego 2017 r. (piątek) w Gimnazjum nr 18 w Lublinie. Początek o godzinie 16.

 

Na zdjęciu głównym: debiutancki koncert Musica dal vivo i kwartetu Anima pt. „Jezus Malusieńki” (Lublin, 14 grudnia 2016)
Poniżej: rozpoczęły się pierwsze w tym roku próby. To ciężka praca, nie tylko nad głosem
zdjęcia: Musica dal vivo

red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe