Coraz więcej pozytywnych opinii o Sejmie. Październikowy sondaż CBOS

  • 17.10.2018, 10:45
  • Centrum Informacyjne Sejmu
Coraz więcej pozytywnych opinii o Sejmie. Październikowy sondaż CBOS wikipedia
Z najnowszego badania wynika, że 31 proc. badanych dobrze ocenia prace Izby. Oznacza to, że od września zadowolenie z prac posłów wzrosło o 2 punkty procentowe. Odnotowano także jednoprocentowy spadek wśród osób negatywnie oceniających działalność Sejmu oraz niezdecydowanych. Badanie przeprowadzono w okresie 4 - 11 października na liczącej 1079 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

Już za tydzień odbędzie się drugie w tym miesiącu i 70. z kolei posiedzenie Sejmu. Na poprzednim posłowie uchwalili 15 ustaw oraz rozpoczęli prace nad projektem ustawy budżetowej na rok 2019. Na najbliższym posiedzeniu Sejm pracować będzie m.in. nad utworzeniem Funduszu Dróg Samorządowych, Solidarnościowym Funduszem Wsparcia Osób Niepełnosprawnych oraz obniżką CIT dla małych i średnich firm.

Centrum Informacyjne Sejmu
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe