Setki ofert pracy – może to Ciebie szukają?

  • 11.04.2018, 12:56
  • red.
Setki ofert pracy – może to Ciebie szukają? Miejski Urząd Pacy w Lublinie
Dziesiątki firm i około tysiąca ofert pracy w jednym miejscu. Już za tydzień w Lublinie kolejna edycja Targów Pracy.

To największe tego typu cykliczne wydarzenie w województwie lubelskim i zarazem jedno z najstarszych i największych w Polsce. Tylko w ubiegłym roku swoje stoiska wystawiło ponad 145 pracodawców i przedstawicieli instytucji rynku pracy. – Co roku Targi Pracy odwiedza około 10 tys. osób, a prezentujące się firmy przedstawiają ponad 1000 ofert pracy na różnorodne stanowiska – informuje Monika Różycka-Górska, rzecznik prasowy Miejskiego Urzędu Pracy w Lublinie.

Targi Pracy przede wszystkim adresowane są do osób bezrobotnych i wkraczających na rynek pracy absolwentów szkół średnich lub wyższych, ale także do tych, którzy myślą o zmianie pracy, a nawet do przedsiębiorców, którzy przy tej okazji mogą promować swoje firmy – zwraca uwagę Monika Różycka-Górska. – To doskonała okazja do profesjonalnej prezentacji profilu działalności firmy i obowiązujących w niej warunków zatrudnienia oraz efektywna i skuteczna forma promocji własnej marki – podkreśla rzeczniczka MUP.

Tegoroczna edycja Targów Pracy odbędzie się 18 kwietnia 2018 r. w Centrum Targowo-Wystawienniczym Targi Lublin S.A. w godzinach 9.30-14. Podczas wydarzenia nie tylko będzie można znaleźć nową pracę lub odpowiedniego pracownika. Organizatorzy zapraszają również osoby poszukujące informacji o możliwości pozyskania środków na założenie lub rozszerzenie własnej działalności gospodarczej. Na miejscu odbywać się będą także bezpłatne konsultacje na temat dofinansowania działalności gospodarczej ze środków unijnych, a doradcy zawodowi pomogą w poprawnym zbudowaniu dokumentów aplikacyjnych.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Organizatorami wydarzenia są: MUP w Lublinie oraz Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie, Wojewódzki Sztab Wojskowy w Lublinie, Ośrodek Aktywizacji Zawodowej w Lublinie.

 

na zdjęciu: Targi Pracy 2017; impreza co roku przyciąga tysiące osób; fot.: MUP Lublin

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe