Bank z tradycjami

  • 22.11.2017, 09:49 (aktualizacja 22.11.2017, 12:23)
  • Panorama Lubelska
Bank z tradycjami Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej
Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej należy do grona największych banków spółdzielczych w Polsce. Obecnie na terenie województwa lubelskiego działa 14 naszych jednostek.

Bank sukcesywnie powiększa sieć swoich placówek, dzięki czemu nasze usługi są dostępne dla coraz większej liczby klientów. BS w Białej Podlaskiej dysponuje wykwalifikowaną kadrą pracowników zapewniającą sprawne przeprowadzanie operacji bankowych. Bank aktywnie uczestniczy w życiu regionu. Wspiera działalność charytatywną, kulturalną i sportową. Ściśle współpracuje z samorządami i władzami miast i gmin, na terenie których działa. W ofercie produktowej posiada dobrze rozwiniętą bankowość elektroniczną.

Nowoczesny bank - w ofercie Banku nie brakuje nowoczesnych rozwiązań technologicznych

Technologia HCE (Host Card Emulation) to najnowszy kierunek w płatnościach mobilnych. Zaletą jej jest dostępność, wygoda i bezpieczeństwo. Transakcje realizowane są zbliżeniowo przy użyciu telefonu niezależnie od operatora sieci komórkowej.

Płatności mobilne realizowane są analogicznie jak kartami zbliżeniowymi, z wykorzystaniem komunikacji NFC pomiędzy telefonem a terminalem płatniczym.

[email protected] wypłata to możliwość realizacji transakcji w bankomatach własnych Banku bez wykorzystania karty po wpisaniu kodu otrzymanego za pomocą SMS.

Usługi KIR Paybynet. Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej oprócz usługi Paybaynet pojawia się na liście banków w systemach płatniczych: Przelewy 24, Transferuj. pl, e Service Online, IAI Płatności, Dot Pay. pl.

Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której można dokonywać zakupów w ponad 500 sklepach internetowych wykorzystując szeroką ofertę zniżek i promocji.

Zapraszamy do zapoznania się z portalem zakupowym dostępnym pod adresem http://www.planetplus.pl - stworzonym specjalnie dla klientów Banków Spółdzielczych.

Załóż konto w naszym Banku i ciesz się swobodą dysponowania swoimi pieniędzmi 24 h na dobę poprzez bankowość internetową oraz sieć ponad 4700 bezpłatnych bankomatów w całej Polsce. Korzystaj z Karty Lokalnej – najbezpieczniejszego instrumentu do obsługi transakcji gotówkowych. Dodatkowo otrzymasz atrakcyjne oprocentowanie zgromadzonych na rachunku oszczędności.

- Minimum formalności

- Oprocentowany rachunek

- Błyskawiczna informacja o zmianach na koncie – usługa SMS Banking

WYDATKI? – limit w ROR to idealne „koło ratunkowe” dla Ciebie. Bez zbędnych formalności. Korzystasz z dodatkowych środków kiedy i jak chcesz.

Posiadanie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego zwanego inaczej kontem osobistym ponadto umożliwia sprawne, komfortowe i bezpieczne zarządzanie finansami:

- dostęp do rachunku za pomocą systemu Internet Banking,

- możliwość uzyskania informacji o stanie konta po każdej operacji za pomocą SMS Bankingu

- złożenie dyspozycji polecenia zapłaty, zlecenia stałego

- łatwy dostęp do gotówki z bankomatów w Polsce i na całym świecie za pomocą karty płatniczej VISA lub MasterCard

ZAPRASZAMY

http://bsbialapodlaska.pl/

Zapraszamy także do naszych placówek w Lublinie!

 

materiały: Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej

na zdjęciu głównym: placówka Banku Spółdzielczego przy ul Kolejowej 5 w Białej Podlaskiej

Panorama Lubelska

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe