PCK zbiera na wyprawki

  • 15.09.2017, 12:31 (aktualizacja 15.09.2017, 12:43)
  • PL
PCK zbiera na wyprawki pixabay.com
Ruszyła zbiórka przyborów szkolnych, żywności i pieniędzy dla uczniów z ubogich rodzin w wybranych supermarketach sieci „Stokrotka”

Od 15 do 17 września we wszystkich supermarketach oraz marketach i sklepach franczyzowych sieci „Stokrotka” w całej Polsce odbędzie się zbiórka artykułów szkolnych dla dzieci z ubogich rodzin. Dodatkowo zbierane będą środki finansowe, z których zostaną ufundowane wyprawki szkolne.

Co zbieramy? Przybory szkolne: długopisy, kredki świecowe, pastele, kredki ołówkowe, farby plakatowe, akwarele, ołówki, piórniki, gumki do ścierania, bloki techniczne, rysunkowe, bloki kolorowe, zeszyty, flamastry, kleje, pędzelki, plastelinę, linijki, ekierki, cyrkle, kątomierze, nożyczki, plecaki, worki na obuwie, kubki, książki etc., a także żywność, słodycze i środki finansowe.

Podarunki przekazywać można do koszyków lub wózków zlokalizowanych w pobliżu kas. Dary pieniężne przyjmowane będą tylko do zaplombowanych puszek, które mogą mieć przy sobie wolontariusze PCK: uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Wyposażeni będą w identyfikatory umożliwiające ich identyfikację.

Organizatorem zbiórki jest Polski Czerwony Krzyż.

PL

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe