Kto zostanie łęczyńską królową piękności?

  • 24.08.2017, 10:37 (aktualizacja 24.08.2017, 18:14)
  • red.
Kto zostanie łęczyńską królową piękności?
Już w najbliższą niedzielę w Milejowie poznamy tegoroczną Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego.

Już wiadomo, że o tytuł królowej piękności powiatu łęczyńskiego będzie ubiegać się siedem kandydatek. – Jury konkursu Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego będzie miało trudny orzech do zgryzienia – zapowiada Artur Gajos ze Studia Wizażu & Stylizacji „Diva Glamour”, które wraz ze Starostwem Powiatowym w Łęcznej od kilku lat organizuje coraz bardziej prestiżowy konkurs. – Na szczęście do zdobycia jest więcej tytułów i całe mnóstwo nagród.

Kandydatki przede wszystkim walczą oczywiście o koronę miss, ale do zdobycia są również tytuły pierwszej i drugiej wicemiss. Nie ma też obawy, że wybór jury mógłby rozminąć się z gustem widzów, bo ci w „klaszczącym” głosowaniu wybiorą Miss Publiczności. Wśród cennych nagród (jak kurs językowy, sesja zdjęciowa czy karnety i vouchery do restauracji, sklepów i salonów urody) są bilety na pokazy w ramach Międzynarodowego Festiwalu Mody „East Fashion” oraz kontrakt na udział w jednym z nich od agencji Catwalk Models.

Jolanta M. Kozak, szefowa agencji i organizatorka festiwalu oraz redaktor naczelna magazynów „Panorama Lubelska” i „Moda i Uroda”, jest też jedną z jurorek konkursu. – Festiwal „East Fashion” prezentuje światowe trendy, ale także potencjał naszego województwa – mówi Jolanta Kozak. – A skoro mamy na Lubelszczyźnie taki konkurs, jest dla mnie oczywiste, że w pokazach obok profesjonalnych modelek wezmą udział najpiękniejsze mieszkanki powiatu łęczyńskiego. Tak jak w ubiegłym roku Magda Palmi – wicemiss z 2015 roku, która dziś przygotowuje układy choreograficzne z kandydatkami na Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego.

Wybory Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego są jedną z atrakcji dożynek powiatowych, które odbędą się w niedzielę 27 sierpnia przy Gminnym Ośrodku Kultury w Milejowie. W programie imprezy nie zabraknie również tradycyjnych punktów, jak korowód dożynkowy, dziękczynna Msza Święta, konkurs wieńców czy prezentacja regionalnych specjałów i specjalności. Będą także konkursy dla dużych i małych, show rowerowe i dużo muzyki. Na scenie zaprezentują się zespoły: Czarne Lwy z Przedmieścia, Wita-Mina-D i Solid Band, a gwiazdą wieczoru będzie Małgorzata Ostrowska – pamiętna królowa Aba, śpiewająca „Meluzynę” w „Podróżach Pana Kleksa”, i jedyna artystka, na której koncertach (także plenerowych!) publiczność życzy sobie „Szklanej pogody”.

Magazyny „Panorama Lubelska” oraz „Moda i Uroda” są patronami medialnymi wyborów Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego.

 

na zdjęciu głównym: kandydatki na Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego: Martyna Marcyniuk, Natalia Ławnik, Aleksandra Kwiatkowska, Aleksandra Lipska, Aleksandra Góźdź, Anna Michalska, Diana Kolbus; zdjęcia: Angelika Paszkowska, facebook.com/missdozynek/

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe