Woland wraca przed wakacjami

  • 04.07.2017, 14:14 (aktualizacja 05.07.2017, 16:21)
  • red.
Woland wraca przed wakacjami mat. Teatru im. J. Osterwy
W Teatrze Osterwy na zakończenie sezonu – „Mistrz i Małgorzata”.

Do Teatru „Variétés” przybywa Woland ze swoją świtą, aby przyjrzeć się mieszkańcom Moskwy, poznać ich myśli i skrywane pragnienia. Podczas gdy Korowiow i Behemot bawią zgromadzoną na widowni publiczność, Woland prowadzi z Bogiem grę, w której pionkami stają się Mistrz i Małgorzata...

Telewizyjną wersję jednego z najpopularniejszych spektakli Teatru im. Juliusza Osterwy za pośrednictwem TVP Kultura mieli już okazję obejrzeć widzowie w całej Polsce, a odtwórca głównej roli, Przemysław Stippa, wrócił z nagrodą specjalną z niedawnego festiwalu Dwa Teatry w Sopocie. Przed wakacjami „Mistrz i Małgorzata” w reżyserii Artura Tyszkiewicza wraca na scenę lubelskiego teatru dramatycznego.

Spektakle można oglądać od dziś do niedzieli, a konkretnie: 5-8 lipca (środa – piątek) o godzinie 19 oraz w niedzielę 9 lipca o godz. 18. Potem przerwa wakacyjna, co nie znaczy, że aktorzy nie przygotowują się do następnego sezonu – również dziś odbyła się pierwsza próba czytana komedii „Prawda” Floriana Zellera w reż. Pawła Aignera. Premiera zaplanowana jest na koniec roku.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe