Zapraszamy na Wolną Chatkę!

  • 06.10.2021, 10:50 (aktualizacja 06.10.2021, 10:54)
  • Źródło: Chatka Żaka
Zapraszamy na Wolną Chatkę! Chatka ŻakaJuż 8 i 9 października (piątek, sobota) Akademickie Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka zaprasza wszystkich studentów na WOLNĄ CHATKĘ! Jest to wydarzenie dla tych, którzy chcą rozwijać się artystycznie lub dziennikarsko, poznawać nowych ludzi, obcować ze sztuką, a nawet tworzyć własne projekty. Każdy otwarty umysł znajdzie tu przestrzeń dla siebie!

- Wolna Chatka to doskonała okazja, by nas odwiedzić, poznać ofertę kulturalną Chatki Żaka, a co najważniejsze – spędzić czas z osobami, które żyją kulturą studencką na co dzień. Razem z zespołem przygotowaliśmy program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Nie ważne czy interesujecie się tańcem, teatrem, muzyką czy dziennikarstwem - mamy nadzieję, że 8 i 9 października będą początkiem Waszej dłuższej przygody z Chatką Żaka - mówi Izabela Pastuszko, Dyrektor Akademickiego Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka.

Źródło: Chatka Żaka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe