Poznaliśmy Ambasadorów LKB

  • 12.12.2016, 12:55 (aktualizacja 12.12.2016, 15:03)
  • red.
Poznaliśmy Ambasadorów LKB Urszula Jackowska / LKB
Lubelszczyzna ma nowych ambasadorów. Podczas dorocznej gali Lubelski Klub Biznesu przyznał swoje prestiżowe wyróżnienia ambasadorowi Mołdawii, spółdzielni mleczarskiej w Krasnymstawie oraz szkole IBD Bussines School.

Nowych ambasadorów poznaliśmy podczas czwartkowego Biznes Forum i Gali LKB. – Tytuł Ambasadora Lubelskiego Klubu Biznesu to wyróżnienie dla osób i instytucji, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju biznesu na Lubelszczyźnie oraz promocji i rozwoju naszego stowarzyszenia – przypomina Agnieszka Gąsior-Mazur, prezes LKB.

 

Iurie Bobrug, ambasador Mołdawii w Polsce, został wyróżniony za zainicjowanie relacji biznesowych i współpracy samorządowej pomiędzy Mołdawią a Regionem Lubelskim. W imieniu OSM Krasnystaw honorowy tytuł za podnoszenie poziomu innowacyjności usług mleczarskich, za wykreowanie marki przedsiębiorstwa i promocję Lubelszczyzny w kraju i na świecie odebrał prezes Tadeusz Badach. Włodzimierz Buśkiewicz, prezes IBD Business School, wraz z tytułem Ambasadora LKB odbierał w imieniu swojej firmy podziękowania za pomoc lubelskim przedsiębiorcom w podnoszeniu poziomu wiedzy i umiejętności menedżerskich oraz wsparcie Stowarzyszenia LKB w promowaniu nowych inicjatyw i trendów biznesowych.

 

Lubelski Klub Biznesu przyznaje swoje wyróżnienia od kilkunastu lat. Co roku Gala LKB, połączona z Biznes Forum, jest także okazją do wzbogacenia wiedzy i wymiany doświadczeń na temat prowadzenia firmy i prawideł rynku. Również w tym roku organizatorzy przygotowali bogaty program merytoryczny, którego głównym punktem był wykład prof. Rafała Ohme z Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS we Wrocławiu.

 

zdjęcia: Urszula Jackowska / LKB

red.

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe