Biznes Forum i Gala LKB

  • 2.12.2016, 10:38 (aktualizacja 12.12.2016 15:00)
  • red.
Biznes Forum i Gala LKB Lubelski Klub Biznesu
Profesor Rafał Ohme, jeden z pionierów neuronauki konsumenckiej, będzie gościem specjalnym tegorocznego Biznes Forum i Gali Lubelskiego Klubu Biznesu. Przedsiębiorcy spotkają się 8 grudnia w filharmonii.

Biznes Forum połączone z Galą Lubelskiego Klubu Biznesu to spotkanie dyplomatów, parlamentarzystów, przedstawicieli rządu RP, samorządy Lubelszczyzny oraz przedstawicieli biznesu, nauki i kultury. W wydarzeniu co roku bierze udział ponad 300 uczestników. – Podczas Gali uhonorujemy tytułami Ambasadorów LKB osoby i instytucje, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju biznesu na Lubelszczyźnie oraz promocji i rozwoju naszego stowarzyszenia – zapowiada Agnieszka Gąsior-Mazur, prezes LKB. – Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy bogaty program artystyczny i ambitny program merytoryczny.

 

Głównym gościem tegorocznego Biznes Forum i Gali będzie prof. Rafał Ohme z Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego SWPS we Wrocławiu, pochodzący z Lublina ceniony ekspert psychologii w dziedzinie komunikacji i zarządzania w biznesie, jeden z pionierów neuronauki konsumenckiej (consumer neuroscience). Profesor Rafał Ohme jest członkiem Instytutu Psychologii Polskiej Akademii Nauk oraz wiodących stowarzyszeń marketingowych, neuronaukowych i psychologicznych. Od 2012 r. zasiada w zarządzie Neuromarketing Science and Business Association, organizacji zrzeszającej przedstawicieli świata neuronauki i biznesu z ponad 85 państw.

 

Biznes Forum i Gala LKB odbędą się 8 grudnia 2016 r. o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej im. H. Wieniawskiego przy ul. Skłodowskiej 5 w Lublinie. „Panorama” jest patronem medialnym wydarzenia.

 

Lubelski Klub Biznesu to największa regionalna organizacja biznesu w Polsce. Zrzesza ponad 300 małych, średnich i dużych firm działających w województwie lubelskim. Misją stowarzyszenia jest pomoc przedsiębiorcom w osiągnięciu sukcesu poprzez podnoszenie poziomu wiedzy, innowacyjności i efektywności działania. W ubiegłym roku LKB obchodził 15-lecie swojego istnienia.

red.
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe