„Śląsk wspólna sprawa” – wyjątkowy pokaz na fasadzie CSK

  • 29.04.2021, 10:34
  • Źródło: rzecznik prasowy CSK
„Śląsk wspólna sprawa” – wyjątkowy pokaz na fasadzie CSK  archiwum CSK

Centrum Spotkania Kultur w Lublinie dołącza do kampanii społecznej pod hasłem „Śląsk wspólna sprawa”, przygotowanej przez Biuro Programu „Niepodległa”.

W 100 rocznicę wybuchu III powstania śląskiego chcemy przypominać o walce Ślązaków o powrót do granic Polski. W dniu 2 maja o godzinie 20:21 na fasadzie budynku CSK zostanie pokazany kilkunastominutowy mapping o historii III powstania śląskiego, udostępniony przez Biuro Programu „Niepodległa”.

Wielkoformatowa animacja komputerowa (mapping), opowiada o historii powstań śląskich, dziejach powstańców i walce o ponowne przyłączenie Górnego Śląska do Polski.

Udział w pokazie jest bezpłatny. 

W związku z przypadającymi w najbliższym czasie dniami świątecznymi na fasadzie budynku CSK będą też wyświetlane okolicznościowe prezentacje multimedialne:

- 2 maja 2021 | od 21:00 do 23:00 – Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

- 3 maja 2021 | od 20:00 do 23:00 – rocznica podpisania Konstytucji 3-go Maja.

 

 

Źródło: rzecznik prasowy CSK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe