Zaradni, innowacyjni, przedsiębiorczy – lubartowskie Złote Lamparty

  • 12.10.2016, 12:18
  • red.
Zaradni, innowacyjni, przedsiębiorczy – lubartowskie Złote Lamparty Starostwo Powiatowe w Lubartowie
Już po raz 9. przedsiębiorcy z powiatu lubartowskiego będą ubiegać się o nagrodę Złotego Lamparta Starosty Lubartowskiego. Kandydatów można zgłaszać do 2 listopada.

Konkurs „Zaradny, innowacyjny, przedsiębiorczy” skierowany jest do przedsiębiorców oraz producentów, którzy w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju gospodarczego oraz promocji powiatu lubartowskiego. Wśród laureatów poprzednich edycji są m.in.: Spółdzielnia Mleczarska „Michowianka” (2008 r.), Zakład Wyrobów Betonowych Wojciech Trykacz (2010 r.), Bank Spółdzielczy w Lubartowie (2012 r.), Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubartowie (2014 r.) i spółka Polana – Ekologiczna Plantacja Borówki Amerykańskiej (2015 r.).

 

Uczestników konkursu mogą zgłaszać burmistrzowie, wójtowie i radni z powiatu lubartowskiego, a także lokalne organizacje i stowarzyszenia oraz media. O przyznanie nagrody Złotego Lamparta Starosty Lubartowskiego mogą ubiegać się również sami zainteresowani przedsiębiorcy, producenci rolni oraz producenci żywności. Udział w konkursie jest bezpłatny.

 

Wnioski należy składać do 2 listopada 2016 r. w Sekretariacie Starostwa Powiatowego w Lubartowie (ul. Słowackiego 8, 21-100 Lubartów). Powinny być w zamkniętej kopercie, opatrzonej dopiskiem: „Kandydat do nagrody Złotego Lamparta Starosty Lubartowskiego”.

 

Laureatów nagrody Złotego Lamparta Starosty Lubartowskiego poznamy podczas uroczystej gali, w której udział wezmą władze powiatu lubartowskiego oraz przedstawiciele lokalnych środowisk pozarządowych, społecznych i oczywiście biznesowych.

 

Magazyn „Panorama Lubelska” jest patronem medialnym konkursu.

 

Więcej szczegółów na temat konkursu oraz formularz wniosku zgłoszenia uczestników można znaleźć na stronie www.powiatlubartowski.pl, w zakładce „Złoty Lampart”.

 

Na zdjęciu: statuetka „Złotego Lamparta”; fot.: www.powiatlubartowski.pl

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe