Kobieta w świecie IT

  • 22.09.2016, 12:55
  • Admin Admin
Kobieta w świecie IT pixabay.com
Women In Technology wraz z partnerami – Lubelską Wyżyną IT, Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie oraz firmą Netrix SA – mają zaszczyt zaprosić wszystkich pasjonatów nowych technologii informatycznych na pierwsze w Lublinie warsztaty Women Love Technology – „Poznaj moc swoich danych”.

Warsztaty przeznaczone są dla osób które programują, testują, pracują w IT, studiują lub po prostu interesują się nowościami informatycznymi. „Women Love Technology” są one organizowane i skierowane szczególnie dla kobiet, jednak nie tylko. Mile widziani są również mężczyźni, którzy chcą dowiedzieć się więcej o nowych technologiach informatycznych.

 

Zapraszamy na zajęcia Power BI, podczas których poznacie narzędzie umożliwiające użytkownikom końcowym podejmowanie decyzji na podstawie własnych zapytań i analiz. W trakcie warsztatu zobaczyciem co w praktyce oznacza self service BI – zaprasza Klaudia Górska z Działu Marketingu i Promocji WSPA.

 

Czy Power BI to tylko marketingowy produktu firmy Microsoft? Czy Power Bl oznacza właśnie „moc swoich danych”? Tego wszystkiego możecie się państwo dowiedzieć już 24 września 2016 r. w siedzibie Uczelni WSPA.

 

Warsztaty / prezentację poprowadzi Bartłomiej Graczyk – na co dzień Data Platform Solution Architect w Microsoft. Od kilku lat odpowiedzialny za realizację projektów z zakresu rozwiązań Business Intelligence & Data Warehouse, EPM oraz BPM. Jest cenionym ekspertem w zakresie licencjonowania produktów Microsoft oraz Software Asset Management. Autor publikacji i prelegent na konferencjach i sesjach tematycznych. Posiadacz wielu certyfikatów, w tym Microsoft Certified Trainer, MCSE: Business Intelligence & Data Platform, nagradzany w latach 2013-2015 tytułem MVP w kategorii SQL Server/Data Platform.

 

Informacje o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/161091867662368/

www.wspa.pl/uczelnia/aktualnosci/2016-09-14_warsztaty_women_love_technology

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe