III Wojewódzki Turniej „Boccia 2019"

  • 29.11.2019, 12:21
  • Redakcja PL
III Wojewódzki Turniej „Boccia 2019"
Zapraszamy na III Wojewódzki Turniej „Boccia 2019” dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, który odbędzie się 4 grudnia 2019 r. w godz. 9:00-16:00 w Centrum Kultury Fizycznej UMCS (ul. Langiewicza 22, Lublin).

Boccia to dyscyplina paraolimpijska, wywodząca się z włoskiej gry bule. Jest grą integracyjną, która oprócz rywalizacji, przynosi satysfakcję i przyjemność. Mogą w nią grać także osoby pełnosprawne. Boccia kształtuje sprawność fizyczną, a także daje możliwość działania w duchu i atmosferze tolerancji oraz wzajemnego szacunku.

Turniej będzie prowadzony w parach lub indywidualnie - w zależności od liczby zgłoszonych uczestników. Dla trzech najlepszych par (lub sześciu zawodników) przewidziano puchary oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymają także okolicznościowe medale.

Organizatorzy wydarzenia: Uczniowski Klub Sportowy „Okej” Lublin, Centrum Kultury Fizycznej UMCS, Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych „Alter Idem” UMCS oraz Zespół ds. Wsparcia Osób Niepełnosprawnych UMCS.

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe