LUNCH U MARSZAŁKA

  • 09.10.2019, 12:40
  • Redakcja PL
LUNCH U MARSZAŁKA
SPOTKANIE LUBELSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW

Już w czwartek, 10 października 2019 r. o godz. 13.00 w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbędzie się spotkanie pracodawców naszego regionu
z przedstawicielami instytucji samorządowych i administracji państwowej, organizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie. Wydarzenie to zainicjuje obchody Europejskich Dni Pracodawców, które w Polsce obchodzić będziemy od 14 do 25 października br.

 

„Lunch u Marszałka” charakteryzuje się nową formułą nawiązywania relacji administracji publicznej z pracodawcami, którzy już teraz sygnalizują trudności związane z pozyskaniem pracowników. Sama nazwa wskazuje na mniej sformalizowany, a wręcz roboczy charakter wydarzenia.

 

W spotkaniu udział wezmą m.in. Minister Krzysztof Michałkiewicz - sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Andrzej Pruszkowski - Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie, Zdzisław Szwed - Członek Zarządu Województwa Lubelskiego oraz Eżbieta Denejko - Dyrektor Wydziału Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Kuratorium Oświaty w Lublinie.

 

- Wychodząc naprzeciw potrzebom pracodawców na bardzo dynamicznym regionalnym rynku pracy, chcemy precyzyjnie je zdiagnozować. Pozyskanie tej wiedzy jest kluczowe podczas konstruowania nowych instrumentów finansowych wspierających rynek pracy – powiedział Andrzej Pruszkowski, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie.

 

 

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe