Zapraszamy na letnią scenę teatru muzycznego

  • 16.08.2016, 15:01 (aktualizacja 22.08.2016, 11:04)
  • jog
Zapraszamy na letnią scenę teatru muzycznego Mieczysław Sachadyn
Kto już widział, co dzieje się na Letniej Scenie Teatru Muzycznego w Lublinie, z pewnością niecierpliwie czeka na kolejne recitale i spektakle. Pozostałych... zachęcamy. W tym tygodniu: Piotr Boratyński. Mamy dla Was zaproszenie na recital!

Zachęcamy, bo repertuar Letniej Sceny Teatru Muzycznego jest w istocie lekki i bardzo przyjemny. W ubiegły piątek publiczność doskonale bawiła się, śledząc perypetie Maksa, którego „poukładane” życie niemal legło w gruzach na skutek drobnych zakłóceń w międzynarodowym rozkładzie lotów. Młodzi artyści z Teatru Enigmatic w spektaklu „Boeing Boeing” znakomicie odegrali miłosną farsę i potraktowane z przymrużeniem oka stereotypy narodowościowe. A tydzień wcześniej podziwialiśmy niewątpliwy talent i umiejętności wokalne młodziutkiej Małgorzaty Bieniek.

 

W tym tygodniu zapowiada się nie mniej ciekawie. Już w czwartek (18 sierpnia) o godzinie 19 w recitalu pod wiele mówiącym tytułem „Kobieta i mężczyzna, czyli ... o co biega?” wystąpi Piotr Boratyński, dwudziestosześcioletni aktor Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. W repertuarze – utwory o tematyce szeroko pojmowanych relacji damsko-męskich, autorstwa takich ikon jak Agnieszka Osiecka czy Wojciech Młynarski oraz kompozycje do słów Juliana Tuwima.

 

Koniecznie trzeba się wybrać. Zwłaszcza że cena biletów na Letnią Scenę Teatru Muzycznego to zaledwie 20 zł. Mimo to „Panorama” ma dla swoich Czytelników dodatkową zachętę – podwójne zaproszenie na recital Piotra Boratyńskiego. Żeby je zdobyć, wystarczy zadzwonić do redakcji (pod numer 81 446 70 17) w środę 17 sierpnia między godziną 10 a 15 i... przedstawić się.

 

A dla tych, którym tym razem szczęście nie dopisze, podajemy...

 

kontakt w sprawie biletów na recitale i spektakle:

Dział sprzedaży i promocji: tel. 81 532 25 21, tel./fax. 81 534 20 25
Kasa biletowa: 81 532 96 65, kom. 502 662 956
e-mail: [email protected]; www.teatrmuzyczny.eu

 

Na zdjęciu: zespół Teatru Enigmatic odbiera brawa po spektaklu „Boeing Boeing”; obok Alicja Jachiewicz-Szmidt, opiekunka artystyczna młodych aktorów oraz Karol Furtak i Ewa Sobkowicz z Teatru Muzycznego; fot.: Mieczysław Sachadyn

 

Zobacz relację z inauguracji Letniej Sceny Teatru Muzycznego i ze spektaklu "Boeing Boeing" na blogu Ewy Sobkowicz.

jog

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe