Uwaga kierowcy! Utrudnienia na al. Andersa i al. Solidarności

  • 09.08.2019, 14:24
  • Redakcja PL
Uwaga kierowcy! Utrudnienia na al. Andersa i al. Solidarności
Informujemy, że najbliższy wtorek (13 sierpnia) w związku z trwającymi robotami bitumicznymi na przebudowie ul. Kalinowszczyzna wprowadzone zostanie zawężenie prawego, skrajnego pasa al. Andersa w obrębie skrzyżowania z ul. Kalinowszczyzna oraz zamknięcie wlotu ul. Kalinowszczyzna na tym skrzyżowaniu. Utrudnienia nie powinny potrwać dłużej niż jeden dzień.

Następnego dnia (środa, 14 sierpnia) rozpocznie się budowa kanalizacji sanitarnej i wodociągowej w ciągu al. Solidarności. Sieć, od której rozpoczną się roboty biegnie pod pasem rozdziału al. Solidarności, jednak prace i potrzebny do nich sprzęt spowodują wyłączenie lewego, skrajnego pasa al. Solidarności na jezdni w kierunku Warszawy, na odcinku od skrzyżowania z ul. Wodopojną do wysokości zjazdu do salonu samochodowego i PZMot. Każdego dnia po zakończeniu prac wygrodzenia mają być zsuwane na pas rozdziału. Prace przy obu sieciach, zgodnie z zapowiedzią wykonawcy, będą prowadzone w sierpniu i wrześniu.

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe