Zostań Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego 2016

  • 4.08.2016, 13:49 (aktualizacja 04.08.2016 14:59)
  • red.
Zostań Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego 2016 Joanna Cap
Starostwo Powiatowe w Łęcznej oraz Diva Glamour zapraszają odważne i piękne panie zamieszkujące powiat łęczyński do wzięcia udziału w wyborach Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego. Na zgłoszenia nowych uczestniczek konkursu organizatorzy czekają do 5 sierpnia.

Konkurs odbędzie się 28 sierpnia 2016 r. w Cycowie, podczas Dożynek Powiatu Łęczyńskiego. Aby wziąć udział w zabawie, należy mieć ukończone 15 lat (osoby małoletnie biorą udział w konkursie za zgodą opiekuna prawnego) i nieco odwagi (o urodę nie martwimy się). Uczestniczki konkursu zaprezentują się publiczności i jury w strojach ludowych oraz wieczorowych.

 

W ubiegłym roku tytuł miss otrzymała Emilia Bochińska z Kijan, 20-letnia studentka Wydziału Inżynierii Środowiska na Politechnice Lubelskiej. W składzie jury oceniającego uczestniczki konkursu zasiadała między innymi przedstawicielka redakcji magazynu „Moda i Uroda” Grażyna Hryniewska-Kalicka. „Nasza” jurorka tak relacjonowała wybór sędziów: – Obecnie panująca miss od pierwszej prezentacji w stroju ludowym, poprzez kostium kąpielowy i strój wieczorowy, zbierała największe brawa. Z aplauzem spotkały się też jej odpowiedzi na wylosowane pytania. Uznanie publiczności przerodziło się potem w jeszcze jeden tytuł dla Emilii Bochińskiej – Miss Publiczności. Tytuł pierwszej wicemiss przypadł w udziale 17-letniej Magdzie Palmi z Ludwina, uczennicy III LO im. Unii Lubelskiej w Lublinie. Drugiej wicemiss natomiast – najmłodszej uczestniczce dożynkowego konkursu, 15-letniej gimnazjalistce z Ludwina, Annie Michalskiej. Jej młodzieńczy urok zauważyli również internauci, stąd i drugi tytuł – Miss Internetu.

 

Komu w tym roku przypadną te wszystkie tytuły i towarzyszące im atrakcyjne nagrody? O tym przekonamy się już 28 sierpnia wieczorem. Kandydatki do korony mają jeszcze tydzień na zgłaszanie swojego uczestnictwa do konkursu. Zgłoszenia należy przesłać do 5 sierpnia na adres e-mail: [email protected] lub dostarczyć osobiście do Starostwa Powiatowego w Łęcznej (parter budynek Centrum Zarządzania Siecią – Lokalne Centrum Informacji Turystycznej). Szczegóły na stronie http://powiatleczynski.pl.

 

Dożynki Powiatu Łęczyńskiego odbędą się 28 sierpnia na placu za Urzędem Gminy w Cycowie. Jak co roku będzie można posłuchać skocznej muzyki i skosztować tradycyjnych potraw regionalnych. Oczywiście w programie są także tradycyjne konkursy: na najpiękniejszy wieniec oraz „Łęczyński Produkt Kulinarny”. Wybory miss rozpoczną się o godzinie 19.

 

Na zdjęciach: Miss Dożynek Powiatu Łęczyńskiego 2015; fot.: Joanna Cap; plakat mat. organizatorów

red.

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe