Trwa rejestracja na Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS

  • 25.07.2019, 12:46
  • Redakcja PL
Trwa rejestracja na Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie świętuje w tym roku 75-lecia istnienia. Z tej okazji organizowane są liczne wydarzenia i wystawy, a także podejmowanych jest wiele inicjatyw upamiętniających historię oraz osoby związane z UMCS-em.

Z okazji jubileuszu naszej Uczelni, już 14 września br. o godz. 14.00 w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu (ul. Willowa, Lublin) organizowany jest Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS. Gwiazdą wieczoru będzie Urszula, która zaśpiewa swoje największe przeboje przy akompaniamencie zespołu Tomasz Momot Orkiestra.

W programie także:
- koncerty zespołów artystycznych (w tym Zespołu Tańca Ludowego UMCS),
- bezpłatne zwiedzanie Ogrodu Botanicznego UMCS,
- potańcówka i poczęstunek,
- liczne atrakcje dla najmłodszych: warsztaty z chemii i fizyki Uniwersytetu Dziecięcego UMCS, kucyki, warsztaty lalkarskie, dmuchańce, gry i zabawy.

Jesteśmy przekonani, że Piknik
Pracowników i Absolwentów UMCS będzie doskonałą okazją do ponownego spotkania z wykładowcami oraz odświeżenia znajomości z czasów studenckich, do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk z życia zawodowego. Do chwili obecnej naszą Alma Mater ukończyło ponad 241 tys. absolwentów, którzy stali się najlepszymi ambasadorami zarówno Uniwersytetu, jak i Lubelszczyzny - spotkajmy się po latach!

Aktualnie trwają zapisy na Piknik. Wstęp dla naszych absolwentów jest bezpłatny – obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja internetowa poprzez stronę: www.piknik.umcs.pl. Zachęcamy do zapisów! Karnety wstępu zostaną przesłane na adres mailowy wskazany przy rejestracji.

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe