Dzień Kulturoznawcy na UMCS

  • 05.06.2019, 14:07
  • Redakcja PL
Dzień Kulturoznawcy na UMCS
zapraszamy na Dzień Kulturoznawcy, który rozpocznie się 11 czerwca 2019 r. o godzinie 9:30 w Sali Obrad Rady Wydziału Humanistycznego UMCS (pl. M. Curie-Skłodowskiej 4a). Głównym celem wydarzenia jest wieloaspektowe ukazanie roli i znaczenia współczesnego kulturoznawstwa dla rozwoju nowoczesnego i otwartego społeczeństwa.

W ramach obchodów Dnia Kulturoznawcy będzie można wziąć udział w sześciu panelach tematycznych, obejmujących m.in. wykłady, dyskusyjne oraz warsztaty z animacji komputerowej. Organizatorzy przygotowali również spotkania z twórcami i animatorami kultury oraz absolwentami Kulturoznawstwa UMCS. Wydarzenie uświetnią wydarzenia artystyczne, przygotowane przez studentów. Zwieńczeniem Dnia Kulturoznawcy będą spacery tematyczne - po lubelskim Skansenie oraz szlakiem żydowskiego Lublina.

Wydarzenie organizuje Instytut Kulturoznawstwa UMCS.

Udział jest bezpłatny. Na niektóre atrakcje obowiązują zapisy.

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe