Piątek, 31 maja, 11:00, Ratusz, Plac Łokietka 1, sala nr 2 (sesyjna), rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego z okazji Dnia Dziecka

  • 30.05.2019, 15:13
  • Redakcja PL
Piątek, 31 maja, 11:00, Ratusz, Plac Łokietka 1, sala nr 2 (sesyjna), rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego z okazji Dnia Dziecka
Zapraszamy na uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego pod hasłem :„Barwy przyjaźni. Unia Polsko-Litewska”, które odbędzie się jutro (31 maja) o godz. 11:00 w Ratuszu, w sali sesyjnej (sala nr 2). W tym roku uczestnicy konkursu zajęli się tematem 450-tej rocznicy Unii Lubelskiej. Konkurs jest co roku organizowany przez Kancelarię Prezydenta Miasta Lublin, z okazji Dnia Dziecka.

Konkurs skierowany był do dzieci uczęszczających do wszystkich przedszkoli publicznych i niepublicznych na terenie Lublina. Prace konkursowe ocenione zostały w trzech kategoriach wiekowych:

    • I kategoria – dzieci w wieku 3-4 lata;

    • II kategoria – dzieci w wieku 5 lat;

    • III kategoria – dzieci w wieku 6 lat.

Zwycięskie i wyróżnione prace będą prezentowane od 31 maja do 14 czerwca w Galerii Ratusz.

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe