UMCS: Dzień studenta i doktoranta z niepełnosprawnościami

  • 21.05.2019, 17:32
  • Redakcja PL
UMCS: Dzień studenta i doktoranta z niepełnosprawnościami
Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych „Alter Idem” i Zespół ds. Obsługi Osób Niepełnosprawnych UMCS serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu - „Dniu studenta i doktoranta z niepełnosprawnościami”. Impreza pod hasłem: Baw się z nami, skończ z ograniczeniami! odbędzie się 24 maja 2019 r. w godz. 10:00-14:00 na placu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

W programie przewidziane są występy artystyczne, grill, gry i zabawy z konkursami, a także świetna atmosfera, pełna wzajemnego szacunku i akceptacji.

Po tym wydarzeniu odbędzie się ogólnopolska, interdyscyplinarna konferencja naukowa, której celem będzie wymiana myśli, poglądów oraz doświadczeń naukowych dotyczących szeroko pojętego funkcjonowania osób z niepełnosprawnościami na uczelniach wyższych.

Zagadnienia poruszane podczas spotkania dotyczyć będą szerokiego spektrum problemów, z którymi studenci niepełnosprawni mają do czynienia w codziennym życiu. Planowane są trzy bloki tematyczne: problemy prawne osób z niepełnosprawnościami, problemy psychospołeczne oraz aktywizacja zawodowa OzN. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Warto podkreślić, że Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych „Alter Idem” obchodzi w tym roku IX rocznicę powstania.

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe