Kontestujące IMPRO No. 2 w "Chatce Żaka"

  • 25.04.2019, 10:25
  • Redakcja PL
Kontestujące IMPRO No. 2 w "Chatce Żaka"
Zapraszamy na Kontestujące IMPRO No. 2, które odbędzie się 27 kwietnia 2019 r. w godz. 12:00 - 16:00 w sali Inkubatora Medialno-Artystycznego ACK UMCS "Chatka Żaka" (ul. Radziszewskiego 16, Lublin).

Kontestujące IMPRO to nowy cykl spotkań z improwizacją w "Chatce Żaka". W trakcie kwietniowej odsłony wydarzenia odbędą się:
- warsztaty Ciało-Ruch-Przepływ
,
- prezentacja filmów o kontakt improwizacji
,
- jam CONTACT IMPRO (do udziału zapraszamy również muzyków, śpiewaków i innych improwizatorów)
.

Improwizacja kontaktowa to rodzaj tańca postmodernistycznego, którego głównym założeniem jest kontakt – przepływ między tancerzami, współbrzmienie w ruchu, bycie w jedności. Od kilku lat cieszy się ona w Polsce coraz większym powodzeniem, teraz zawitała także do Lublina. Warsztaty poprawiają sprawność fizyczną, gibkość, postawę i sposób poruszania się. Nadają pewności siebie i ułatwiają relacje z otoczeniem.

Organizatorzy: ACK UMCS "Chatka Żaka", Fundacja tanTHEO, Kontestacje IMPRO. Projekt jest realizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin.

Wstęp wolny.

Redakcja PL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe