KUL - mija termin zgłoszeń do Open Stage

  • 10.04.2019, 13:53
  • Redakcja PL
KUL - mija termin zgłoszeń do Open Stage
Jeszcze tylko kilka dni, do 15 kwietnia mogą zgłaszać się utalentowani artystycznie studenci, którzy chcą zaprezentować się podczas konkursu „Open Stage”. To zaproszenie dla studentów wszystkich uczelni z województwa lubelskiego, zarówno państwowych, jak i prywatnych, bez względu na kierunek i rok studiów. Nie ma też ograniczeń, gdy chodzi o formę prezentacji – zaproszeni są tańczący, śpiewający, akrobaci i mimowie – chodzi tylko o to, by swój talent ciekawie zaprezentować.

Konkurs odbywa się w dwóch etapach. W przesłuchaniach, które zaplanowane są na 16 i 17 kwietnia, komisja wyłoni grono finalistów, którzy wystąpią 6 maja w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur. Do kogo trafią nagrody (których tegoroczna pula wynosi 8 tys. zł) zdecyduje jury, złożone ze specjalistów zajmujących się tańcem, muzyką i teatrem.

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Sztukmistrze, Uczelniany Samorząd Studentów KUL oraz Centrum Spotkania Kultur.

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe