Warsztaty muzyczne w "Chatce Żaka"

  • 29.03.2019, 13:46
  • Redakcja PL
Warsztaty muzyczne w "Chatce Żaka"
Warsztaty gitarowe i bębniarskie prowadzone w Akademickim Centrum Kultury „Chatka Żaka”.

W ramach warsztatów gitarowych oferujemy naukę gry na gitarze klasycznej, elektrycznej, akustycznej i basowej na trzech poziomach zaawansowania: początkujący, średnio zaawansowany i zaawansowany.Zajęcia będą się odbywały w każdy piątek. Żeby wziąć w nich udział, należy mieć swój instrument.

Prowadzenie: Zbyszek Kowalczyk, koszt czterech lekcji: 100 zł. Zapisy: 5.04.2019 r. o godz. 19:00 w sali 016 (Inkubator Medialno-Artystyczny „Chatki Żaka”, ul. Radziszewskiego 16, Lublin)

Kolejna propozycja to warsztaty bębniarskie. Podczas zajęć nauczymy się techniki gry na djembe oraz różnych instrumentach perkusyjnych świata jak: quito, marakasy, vibra slap czy cowble. Poznamy rytmy afrykańskie, azjatyckie, kubańskie, np. rytm Tumbao, rytm serca, nanigo. Poznamy również afrykańskie pieśni obrzędowe, które zwykle towarzyszą bębnom.
W ramach zajęć jest możliwość skorzystania z profesjonalnych instrumentów. Własne instrumenty też są mile widziane. Warsztaty przeznaczone są dla osób powyżej 10. roku życia. Liczba miejsc jest ograniczona do 10 osób w grupie.
Prowadzenie: Agnieszka Kołczewska - muzyk, perkusistka współpracującą m.in. z Orkiestrą św. Mikołaja, zespołem Bajm i Teatrem Andersena w Lublinie. Lider zespołu bębniarskiego Młode Djembe.


Kurs trwa 10 godzin, zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Koszt jednej lekcji: 20 zł. Zapisy: 9.04.2019 r. o godz. 19:00 w sali 016 (Inkubator Medialno-Artystyczny Chatki Żaka, ul. Radziszewskiego 16, Lublin)
 

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe