Zmiana w organizacji ruchu na przebudowie ul. Abramowickiej

  • 21.03.2019, 15:47
  • Redakcja PL
Zmiana w organizacji ruchu na przebudowie ul. Abramowickiej
Dziś wieczorem wykonawca przebudowy ul. Abramowickiej, na odcinku od ul. Sadowej do granicy miasta, rozpocznie etap zadania związany z układaniem ostatniej warstwy nawierzchni.

 Prace zostały podzielone na 4 odcinki po 1200m długości każdy. Dziś roboty będą prowadzone od granicy miasta(1200m) w kierunku centrum, na połowie jezdni w stronę centrum. Rozpoczną się one około godz. 18, jednak tymczasowa organizacja ruchu zacznie być już wprowadzana po godz. 14. Będzie ona polegała na wyłączeniu z ruchu połowy jezdni, na której będą realizowane roboty i ruchu obustronnym zorganizowanym na sąsiedniej połowie jezdni. Ruch na niej będzie odbywał się wahadłowo i sterowany, w zależności od warunków ruchu, ręcznie bądź sygnalizacją świetlną.

 

Jutro prace będą realizowane na sąsiedniej połowie jezdni, na tym samym dystansie. Pozostałe dwa odcinki o długości 1200m będą realizowane w przyszłym tygodniu. Dni ich realizacji uzależnione są od warunków atmosferycznych. 

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe