Wyjątkowi goście w VIVO! Lublin

  • 18.03.2019, 12:57
  • Redakcja PL
Wyjątkowi goście w VIVO! Lublin
Gości, którzy już wkrótce odwiedzą VIVO! Lublin dzieli niemal wszystko. Na co dzień preferują różniące się od siebie smaki, wyznają inne zasady, a także w odmienny sposób celebrują życie. Mowa o wolontariuszach organizacji AIESEC, którzy ponownie połączą siły w „globalnej wiosce”, aby dzielić się wiedzą o swoich rodzinnych stronach. 23 marca, w strefie Co-working, na zainteresowanych będą czekały aromatyczne przysmaki oraz doskonała zabawa.

Mówi się, że człowiek nigdy nie przestaje się uczyć. Przyswojona wiedza jest szczególnie cenna, jeśli pochodzi prosto ze źródła. Już 23 marca, od godziny 16.00, wolontariusze AIESEC będą prowadzić w VIVO! Lublin prelekcje o swoich rodzinnych stronach, przedstawią także multimedialne prezentacje. Na poziomie +1, w strefie Co-working, zainteresowani dowiedzą się o tradycjach i zwyczajach, jakie towarzyszą mieszkańcom najdalszych zakamarków świata oraz staną przed szansą nauki języków obcych. Jak co roku, w Global Village będzie można skosztować oryginalnych potraw, które dodatkowo umilą czas. Przedsięwzięcie jest również doskonałą okazją, aby poznać specyfikę miejsc, które być może wkrótce okażą się kierunkami naszych podróży. Ponadto w „globalnej wiosce” można usłyszeć lokalne anegdoty, wymienić doświadczenia oraz zawrzeć interesujące znajomości. Obecni na miejscu wolontariusze chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania oraz udzielą cennych wskazówek podróżniczych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Akcja odbędzie się w godzinach 16.00-20.00, na poziomie +1, w VIVO! Lublin.

Redakcja PL

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe