Wiceminister Obrony Narodowej RP Tomasz Szatkowski z wizytą w LITPOLUKRBRIG

  • 16.01.2019, 10:24
  • Olena Slobodianiuk
Wiceminister Obrony Narodowej RP Tomasz Szatkowski z wizytą w LITPOLUKRBRIG LITPOLUKRBRIG
12 stycznia 2019 r. Tomasz Szatkowski, Wiceminister - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Rzeczpospolitej Polskiej osobiście odwiedził Wielonarodową Brygadę LITPOLUKRBRIG w Lublinie.

Pułkownik Dmytro Bratishko, dowódca wielonarodowej brygady, pułkownik Michał Małyska, szef sztabu i major Kostas Petrovas, szef sekcji szkoleniowej, serdecznie przywitali honorowego gościa (w Dowództwie Brygady) LITPOLUKRBRIG. Podczas wizyty, Dowódca LITPOLUKRBRIG przedstawił zagadnienia dotyczące:

- bieżącej i przyszłej działalności dla personelu;
- doświadczenia we współpracy międzykulturowej i międzynarodowej;
- specyfikę działania w środowisku wielonarodowym.

Jednokierunkowy briefing szybko stał się wzajemnym dialogiem, ponieważ wiceminister wydawał się bardzo zaangażowany w omawiane tematy z szefami sekcji.

Tomasz Szatkowski został zapoznany ze Stanowiskiem Dowodzenia, koszarami i warunkami zatrudnienia personelu Wielonarodowej Brygady.

Honorowy Gość otrzymał od Dowódcy WB upominek z symbolami „LITPOLUKRBRIG”. Tomasz Szatkowski uhonorował personel monetami, upominkami i wpisał się do Księgi Gości Honorowych.

Olena Slobodianiuk

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe