Podsumowanie akcji „100 choinek na 100-lecie Niepodległości”

  • 27.12.2018, 14:05
  • UM Województwa Lubelskiego
Podsumowanie akcji „100 choinek na 100-lecie Niepodległości” https://www.lubelskie.pl
W dniach 21 i 22 grudnia łącznie przekazaliśmy 400 pięknych świerków mieszkańcom naszego regionu. Mieszkańcy Lubelszczyzny tłumnie przyszli na zorganizowane przez Zarząd Województwa Lubelskiego wydarzenia odbywające się w Chełmie, Białej Podlaskiej, Zamościu i Lublinie.

Choinkę można było otrzymać po przyniesieniu darów żywnościowych, które następnie trafiły do organizacji zajmujących się pomocą najbardziej potrzebującym osobom w regionie. Hojnie przekazane dary w postaci żywności długoterminowej takiej jak cukier, mąka, mleko, ryż, makaron, kasza, konserwy itp. zostały przekazane do Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta (Chełm), Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach (Zamość), Caritas Diecezji Siedleckiej (Biała Podlaska), Caritas Archidiecezji Lubelskiej i Bractwa Miłosierdzia im. św. Brata Alberta (Lublin).

Bardzo dziękujemy za udział w tej przedświątecznej akcji.

UM Województwa Lubelskiego

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe