12. Kazimierski Jarmark Świąteczny

  • 10.12.2018, 10:26
  • Justyna Prajsnar
12. Kazimierski Jarmark Świąteczny Kazimierski Ośrodek Kultury Promocji i Turystyki
15 i 16 grudnia to czas kiedy na kazimierskim rynku odbywać się będzie 12. Kazimierski Jarmark Świąteczny połączony z Kiermaszem Smaków Regionalnych „Zasmakuj w Kazimierzu”.

KAZIMIERSKI OŚRODEK KULTURY, PROMOCJI I TURYSTYKI –

zaprasza wszystkich miłośników dobrego jedzenia, na pewno każdy odkryje tu swoje ulubione potrawy nawiązujące do tradycji świąt Bożego Narodzenia. Znajdziemy tu również takie produkty jak: miody, sękacze, mrowisko czy ręcznie wykonywaną czekoladę.

Jarmark może być doskonałą okazją do zakupu upominków dla bliskich, stroików i niepowtarzalnych ozdób świątecznych i rękodzieła artystycznego.

O klimat świąteczny zadbają dzieci i młodzież z Kazimierza Dolnego i okolic wykonując programy artystyczne przygotowane specjalnie na to wydarzenie.

Pierwszy dzień jarmarku zakończy koncert muzyki bluesowej w wykonaniu zespołu SMILE TRIO w składzie: Wojtek Zwoliński – gitara basowa, vocal; Krzysiek „Chrys” Korzeniowski – gitara, vocal; Bogdan Tchórzewski – perkusja.

Zakończeniem jarmarku będzie spotkanie opłatkowe organizowane już po raz ósmy przez kazimierskich radnych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem 12. Kazimierskiego Jarmarku Świątecznego.

Justyna Prajsnar

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe