VI Lubelskie Targi Aktywności Osób Niepełnosprawnych

  • 03.12.2018, 11:51 (aktualizacja 03.12.2018, 12:15)
  • BP w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin
VI Lubelskie Targi Aktywności Osób Niepełnosprawnych pixabay.com
Zapraszamy na VI Lubelskie Targi Aktywności Osób Niepełnosprawnych, które odbędą się w dniu jutrzejszym (4 grudnia) w godz. 10:00-14:30 w Centrum Wystawienniczym Targów Lublin S.A przy ul. Dworcowej 11. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

Jak co roku głównym elementem Targów będzie część wystawiennicza połączona z kiermaszem prac osób niepełnosprawnych. Swoją ofertę mogą w niej zaprezentować lubelskie firmy i pracodawcy zatrudniający lub chcący zatrudnić osoby niepełnosprawne, instytucje i organizacje realizujące projekty szkoleniowe kierowane do osób niepełnosprawnych, placówki terapeutyczne, edukacyjne oraz organizacje pozarządowe o społecznym profilu działalności.

W tym roku odbędą się także występy artystyczne, w których zaprezentują się osoby z niepełnosprawnościami. Zobaczymy również wystawę „Salon luster” prezentującą twórczość niepełnosprawnych uczniów i absolwentów oraz ich nauczycieli i terapeutów. Równolegle, pod okiem terapeutów zajęciowych odbywać będą się warsztaty plastyczne i rękodzielnicze, podczas których własnoręcznie będzie można wykonać kartki i ozdoby świąteczne. Uczniowie z niepełnosprawnościami przygotowali także prezentację kuchni regionalnej połączoną z degustacją. Podczas kiermaszu będzie można zakupić piękne ozdoby świąteczne i inne wyroby rękodzielnicze. Targi odwiedzi także Święty Mikołaj, a na zakończenie dla gości przewidziano poczęstunek.

BP w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe