Prezydent Chełma zaprezentował swoich zastępców

  • 28.11.2018, 08:49
  • KJ
Prezydent Chełma  zaprezentował swoich zastępców KJ
Podczas wtorkowej konferencji prasowej w Urzędzie Miasta Chełm, prezydent Jakub Banaszek zaprezentował nazwiska swoich zastępców. Wiceprezydentami zostali: Artur Juszczak i Andrzej Kosiniec. Prezydent powołał także pełnomocników, którzy swoje funkcje będą sprawować społecznie.

Artur Juszczak do rady miasta startował z list Prawa i Sprawiedliwości. Był dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Chełmie. Jest znanym w mieście społecznikiem. Obecnie jest prezesem Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych w Chełmie.Będzie współpracował z prezydentem w zakresie nowych inwestycji oraz projektów zapoczątkowanych przez poprzednią władze.

Andrzej Kosiniec jest metodykiem i nauczycielem. Pracował m.in. w Kuratorium Oświaty. Będzie odpowiadać za chełmską oświatę, wydziały społeczne i kultury. Jego zadaniem będzie również wsparcie projektu informatycznego e-usług.

Radny Kamil Błaszczuk został pełnomocnikiem prezydenta Chełma do spraw opracowania strategii miasta. Natomiast pełnomocnikiem do spraw drogownictwa został Mirosław Czech. Obaj startowali do rady miasta z list Prawa i Sprawiedliwości i uzyskali mandat radnego. Pełnomocnicy pełnić będą swoje funkcje społecznie.

Prezydent Chełma Jakub Banaszek poinformował również, że wkrótce powołani będą także pełnomocnicy do spraw mieszkańców i osób niepełnosprawnych, ale najpierw trzeba zmienić statut urzędu.

KJ

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe