Narodowe Święto Niepodległości w Parlamencie - dzień otwarty

  • 06.11.2018, 11:08
  • CIS Kancelaria Sejmu
Narodowe Święto Niepodległości w Parlamencie - dzień otwarty https://www.facebook.com/KancelariaSejmu/
11 listopada Sejm i Senat zapraszają wszystkich chętnych do odwiedzenia swojej siedziby. W niedzielę w godz. 11.00 - 16.00 drzwi gmachu przy Wiejskiej będą szeroko otwarte dla zwiedzających, którzy będą mogli zobaczyć miejsca, gdzie na co dzień pracują politycy.

Dzień otwarty z okazji Narodowego Święta Niepodległości to coroczna sejmowa tradycja. Zapraszamy wszystkich warszawiaków i gości przebywających w stolicy na Wiejską. Hall Główny, Sala Kolumnowa, galeria Sali Posiedzeń Sejmu, Korytarz Marszałkowski i Senat - wszystkie te znane z mediów wnętrza będzie można zobaczyć na żywo. Specjalnie wyznaczona trasa zwiedzania pozwoli dokładnie poznać jeden z najważniejszych gmachów w Polsce.

„Mamy Niepodległą!” to inicjatywa Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, ciesząca się z roku na rok niesłabnącą popularnością. W jej ramach, będzie można otrzymać okolicznościowe kartki pocztowe z okazji 11 listopada. Na trasie zwiedzania zagości także stoisko z nowościami przygotowanymi przez Wydawnictwo Sejmowe.

Gmach Sejmu będzie otwarty dla wszystkich zwiedzających w godz. 11.00 - 16.00. Nie ma potrzeby dokonywania wcześniejszej rezerwacji. Osoby pragnące zwiedzić Sejm muszą jedynie zabrać ze sobą dokument tożsamości i zgłosić się do Biura Przepustek (ul. Wiejska). Wszyscy wchodzący do budynku Sejmu - ze względów bezpieczeństwa - zostaną poddani kontroli pirotechnicznej.

W trosce o wygodę oraz środowisko naturalne proponujemy skorzystanie ze środków transportu publicznego. Najbliższe przystanki komunikacji miejskiej znajdują się na Placu Trzech Krzyży oraz na ulicy Górnośląskiej.
 

CIS Kancelaria Sejmu
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe