Jak wybrać dobrego dewelopera?

  • 08.08.2019, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Jak wybrać dobrego dewelopera?
Wchodząc w dorosłe życie, każdy szuka odpowiedniego lokum dla siebie. Odpowiednie mieszkanie daje poczucie niezależności. To w nowym domu będzie zakładał rodzinę i wychowywał swoje dzieci. Decydując się na kupno mieszkania, należy wybrać przede wszystkim dobrego dewelopera. Czym się kierować?

Od wyboru odpowiedniego mieszkania do odbioru kluczy jest bardzo długa droga. Nierzadko trzeba się uzbroić w dozę cierpliwości i wytrwałości. Zanim jednak to się stanie, należy dobrze przeanalizować oferty deweloperów. Może okazać się, że wymarzone mieszkanie ma kilka ukrytych opłat, które nie są doliczone do ceny. W takich przypadkach zdarza się, że nowy dom staje się studnią bez dna, która pochłania kolejne nakłady finansowe.

Dobry deweloper na miarę złota!

Obecnie jest bardzo duże zainteresowanie zakupem mieszkania. Firmy deweloperskie prześcigają się w przedstawianiu ofert. Jednakże, żeby zakup był korzystny, należy dokładnie przeanalizować każdą z nich. Na co zwracać uwagę?

1) Długi staż pracy – im dłużej firma działa na rynku, tym lepiej. Długi staż pracy świadczy o jego renomie i umiejętności zarządzania nieruchomościami.

2) Zdobyte certyfikaty i nagrody – wśród nich najważniejszy jest Certyfikat Dewelopera, który jest przyznawany przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa. Oczywiście, dodatkowe uprawnienia czy nagrody będą tylko atutem.

3) Poprzednie inwestycje – duża ilość postawionych budynków i ich zróżnicowanie (różna wielkość, standard czy typ) zwiększa szanse, że deweloper wywiąże się z danej umowy.

Sprawdzony deweloper w Lublinie – Spółka Nieruchomości Lalak Properties ,,Diamentowe Wzgórze”

Szukasz mieszkania w Lublinie? Warto zapoznać się z ofertą nowej inwestycji Spółki Nieruchomości Lalak Properties ,,Diamentowe Wzgórze”.

Proponowane przez nich mieszkania znajdują się w pięknym i bardzo eleganckim budynku. Zaprojektowano je w spokojnej i nowoczesnej tonacji kolorystycznej, która dopasowuje się do pięknych krajobrazów. Korzystne położenie obok Zalewu Zemborzyckiego, kompleksu leśnego i licznych ścieżek do uprawiania sportu daje szereg możliwości aktywnego spędzania czasu. Korzystny i szybki dojazd jest zapewniony nie tylko dzięki dobrym drogom, ale również rozbudowanej komunikacji miejskiej.

Komfortowe i ciche windy dostępne są już garażu podziemnego – idealne do przewożenia zakupów czy innych ciężkich rzeczy, czy wożenie dziecka w wózku. Już dziś sprawdź ofertę ,,Diamentowego Wzgórza”!

Więcej informacji: http://www.diamentowewzgorze.pl/

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: