Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu al. Solidarności z al. Kompozytorów Polskich i ul. Lubomelską

  • 23.10.2018, 11:43
  • UM Lublin
Zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu al. Solidarności z al. Kompozytorów Polskich i ul. Lubomelską pixabay.com
Na początku listopada zmieni się organizacja ruchu na skrzyżowani al. Solidarności z al. Kompozytorów Polskich i ul. Lubomelską. Od soboty (3 listopada) skrzyżowanie to będzie funkcjonowało jako skrzyżowanie o ruchu okrężnym. Ponadto, przez miesiąc od dnia wprowadzenia zmian, sygnalizacja na skrzyżowaniu będzie działała w trybie całodobowym.

Zmiana organizacji ruchu wynika z uporządkowania organizacji ruchu w ciągu al. Solidarności. Aktualnie jest to jedyne i ostatnie skrzyżowanie z wyspą centralną, gdzie drogą z pierwszeństwem jest al. Solidarności. Pozostałe skrzyżowania z wyspą centralną w ciągu al. Solidarności funkcjonują na zasadzie tzw. ronda. Tak też od początku listopada będzie w tym przypadku. Nowa organizacja ruchu z pewnością sprawi, że przejazd przez skrzyżowanie przy wyłączonej sygnalizacji, będzie bardziej intuicyjny a przez to bezpieczniejszy.

Aktualnie wykonawca montuje oznakowanie, które do soboty (3 listopada) będzie przysłonięte folią.

UM Lublin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe