Creative Business Cup

  • 17.10.2018, 11:23
  • Redakcja PL
Creative Business Cup pixabay.com
W dniu 19 października odbędą się finały krajowe konkursu startupowego Creative Business Cup. W siedzibie akceleratora eduLAB przy ul. Nałęczowskiej 14 w godzinach 11 – 18 zagoszczą młodzi przedsiębiorcy, którzy zawalczą o bilet uprawniający do reprezentowania Polski podczas finałów globalnych Creative Business Cup w Kopenhadze – jednej z największych europejskich konferencji i konkursu dla młodych, innowacyjnych firm z branży kreatywnej.

Do konkursu zgłosiły się 34 projekty, spośród których komisja wybrała 19, by zawalczyły w wielkim finale. W gronie finalistów znajduje się ArtApp tworzony przez Mateusza Kierepkę (twórca giełdowej spółki MedApp S.A. wartej ponad 100 mln zł). Zaprezentują się również dwaj lubelscy potentaci – nexBIO oraz Plantalux. Z naszego regionu zobaczyć będzie można dodatkowo: Akanza, Jobllegro, MOBISCHOOL. Na wydarzeniu będą również obecni Anima, Perkspotting, Hotailors i inni młodzi przedsiębiorcy. W komisji finałów krajowych zasiądą między innymi: Maks Stempniewicz (Microsoft for Startups na region Europy Środkowo – Wschodniej), Mateusz Kozłowski (Microsoft Regional Director), Olena Kholikova (Startberry), Justyna Świszcz (Manager AIP) i inni. Zwycięzca otrzyma w pełni sponsorowany przez Miasto Lublin wyjazd na finały w Kopenhadze, podczas których zawalczy o miano najbardziej kreatywnego startupu globu. Lubelacy potrzebują rzetelnych informacji na temat rozwoju gospodarczego regionu. Podczas finałów krajowych Creative Business Cup pojawią się wszystkie istotne kwestie dotyczące inteligentnego przemysłu.

Redakcja PL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe