Gala doskonałości w biznesie

  • 10.06.2016, 15:13 (aktualizacja 17.06.2016 17:00)
  • Admin Admin
Gala doskonałości w biznesie LKB
Przed nami Gala Finałowa Programu BUSINESS EXCELLENCE realizowanego od kilkunastu lat przez Lubelski Klub Biznesu. Jak co roku poznamy na niej najbardziej innowacyjne firmy i samorządy, wyróżniające się w działaniu najwyższą jakością i rzetelnością – po prostu: doskonałością.

Realizowany od kilkunastu lat Program BUSINESS EXCELLENCE cieszy się uznaniem zarówno wśród przedsiębiorców, jak również środowisk akademickich i opiniotwórczych. Jego intencją jest wyróżnienie i nagrodzenie najlepszych firm i samorządów z naszego regionu, wywierających istotny wpływ na rozwój gospodarczy Lubelszczyzny.

 

Gala zwieńczy XI edycję Programu Promocji Firm i V edycję Programu Promocji Gmin 2016. Oba Programy szczególną uwagę zwracają nie tylko na skuteczność, ale także na etykę i wrażliwość społeczną.

 

W Kapitule Programu zasiadają uznani eksperci, naukowcy i praktycy, a w tym roku organizator, Lubelski Klub Biznesu, rozszerzył jego formułę – po raz pierwszy weryfikacji została poddana przedsiębiorczość powiatów. – BUSINESS EXCELLENCE gwarantuje rzetelną i profesjonalną ocenę ekspertów – zapewnia Agnieszka Gąsior-Mazur, prezes LKB. – Nagrodą w Programie jest znalezienie się w zaszczytnym gronie najlepszych samorządów województwa lubelskiego.

 

Gala Finałowa Programu BUSINESS EXCELLENCE 2016 odbędzie się 16 czerwca 2016 roku w Jastkowie (wstęp wyłącznie za okazaniem imiennego zaproszenia).

 

red.
na zdjęciach:
 gala finałowa BUSINESS EXCELLENCE 2015; fot.: LKB:
na zdjęciu głównym: laureaci Programu Promocji Gmin BUSINESS EXCELLENCE 2015;
niżej: laureaci odznak honorowych za zasługi dla rozwoju gospodarki RP

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe