Nowe koła S"MD"

  • 09.10.2018, 11:41
  • Redakcja PL
Nowe koła S"MD" smdlubelskie
W dniu wczorajszym (08.10.2018 r.) powołano dwa nowe koła S"MD" : w Międzyrzecu Podlaskim pod przewodnictwem Konrada Sawczuka oraz w Terespolu na czele z Filipem Zajko.

 Spotkania prowadził Przewodniczący Zarządu Regionu Lubelskiego S"MD" Bartłomiej Zwolakiewicz oraz Sekretarz Regionu Daniel Dragan. Powstanie nowych kół wsparli: Poseł na Sejm RP Stanisław Zmijan, Burmistrz Międzyrzeca Podlaskiego Zbigniew Kot oraz Przewodniczący Sejmiku Dzieci i Młodzieży Igor Wyszyński-Karłoski. W spotkaniu uczestniczyli również : Konrad Romanowski Wiceprzewodniczący Regionu, Grzegorz Grylak Przewodniczący Koła Lublin S"MD" oraz Filip Jastrzębski.

Redakcja PL

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe