Przy kawie o paragrafach w biznesie

  • 21.09.2018, 14:25 (aktualizacja 21.09.2018, 14:37)
  • PL
Przy kawie o paragrafach w biznesie mat. organizatorów
„Kawa i paragraf” – pod hasłem będą odbywać się spotkania dedykowane przedsiębiorcom oraz osobom zamierzającym swoją zawodową drogę związać z prowadzeniem biznesu.

Spotkania będą się odbywać w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca (od 1 października). Każde będzie miało wiodący temat, dotyczący istotnych i praktycznych zagadnień związanych z prawnymi aspektami prowadzenia biznesu w Polsce. Przystępnie, w przyjaznej atmosferze, przy filiżance porannej kawy. Organizatorzy – Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji w Lublinie oraz Kancelaria Radcy Prawnego Anna Mionc – mają nadzieję, że taka formuła spodoba się przedsiębiorcom, a cykliczne spotkania staną się trwałym elementem krajobrazu biznesowego Lubelszczyzny i forum integrującym lokalnych przedsiębiorców.

Najbliższe spotkanie odbędzie się już 1 października o godz. 8 w WKTiR (ul. Szewska 4). Temat: „jak konkurować uczciwie – czyli przepisy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji w działalności przedsiębiorców”.

Tematy kolejnych spotkań:
Małżonek a firma – odpowiedzialność i konsekwencje
Tajemnica przedsiębiorstwa – jak chronić swoją firmę przed utratą informacji gospodarczych
Jak ustrzec się przed nieuczciwym kontrahentem – czyli prawne możliwości ochrony interesów przedsiębiorcy
Nieuczciwa reklama
Jak skutecznie zawierać umowy
Pełnomocnictwo i prokura – czym tak naprawdę jest pełnomocnictwo i jakie są skutki jego udzielenia.

Udział w spotkaniach z cyklu „Kawa i paragraf” jest nieodpłatne, ale wymaga wcześniejszego zgłoszenia. Zapisy przyjmowane są pod numerem tel. 81 532 13 39 oraz drogą elektroniczną: [email protected] z dopiskiem „Kawa i paragraf”.

Więcej informacji na www.wktir.pl.

PL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe