Pracodawcy Ziemi Lubelskiej: Stawiamy na współpracę i rozwój

  • 12.09.2018, 10:05 (aktualizacja 12.09.2018, 10:23)
  • PL
Pracodawcy Ziemi Lubelskiej: Stawiamy na współpracę i rozwój Monika Gut / PZL
Pracodawcy Ziemi Lubelskiej to organizacja o charakterze gospodarczo-społecznym, zrzeszającą firmy z województwa lubelskiego i łączącą trzy pokolenia przedsiębiorców. Zadaniem związku jest reprezentowanie interesów członków wobec władzy ustawodawczej i wykonawczej oraz działanie na rzecz utrzymania poprawnych stosunków pracodawca – pracobiorca.

 

O związku, jego działaniach i perspektywach, mówią członkowie nowego zarządu Pracodawców Ziemi Lubelskiej.

 

Dr Mariusz Filipek – prezes zarządu:

Współpraca jest czymś, bez czego trudno byłoby sobie wyobrazić dzisiejszy świat. Dlatego jesteśmy zwolennikami tworzenia nowych więzi i pielęgnowania tych istniejących. Nasz związek zrzesza już wielu członków. Każdego z nich traktujemy indywidualnie. Ponadto oferujemy im szereg preferencyjnych usług. Staramy się, aby każda osoba, które nam zaufała, nie żałowała tej decyzji. Zajmujemy się również realizacją projektów unijnych. Wspieramy przedsiębiorców w dążeniach do uzyskania dotacji z funduszy europejskich. Tworzymy wiele wspaniałych inicjatyw, dzięki którym nasi członkowie mogą rozwijać swój biznes. Dlatego warto stawiać na współpracę z nami!

 

 

Stefan Osypiuk – wiceprezes zarządu:

Związek Pracodawców Ziemi Lubelskiej łączy trzy pokolenia przedsiębiorców. Pozwala to na otrzymanie pełnego obrazu gospodarki w naszym kraju. Nasz zespół składa się z doświadczonej, wielopokoleniowej grupy osób. Każdy z nas dba, aby usługi oferowane przez związek były jak najbardziej rzetelne. Zajmujemy się szeregiem zadań mających na celu wsparcie i rozwój przedsiębiorstw z województwa lubelskiego. Pragniemy dołożyć wszelkich starań, aby nasi członkowie byli zadowoleni ze współpracy z nami.

 

 

Elżbieta Fijołek – wiceprezes zarządu:

Oprócz pracy warto skoncentrować się również na sobie. To w końcu umiejętności, zainteresowania oraz pasje kształtują naszą osobowość i całe nasze życie. Ważne jest dla nas zachowanie work-life-balance. Nasz związek oferuje interesujące szkolenia, które pomagają naszym członkom w rozwijaniu siebie oraz swoich przedsiębiorstw. Podnoszenie kwalifikacji jest czymś bardzo potrzebnym w dzisiejszych czasach, dlatego warto zadbać o swój rozwój osobisty. Poza szkoleniami organizujemy również eventy sportowe, na które serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów aktywności fizycznej.

 

 

 

Marcin Kusiak – wiceprezes zarządu:

Każde rozwijające się przedsiębiorstwo powinno iść z duchem czasu. Aprobujemy dynamiczne środowisko pracy. Różnorodność w przedsiębiorstwie to bardzo ważna cecha, która przekłada się na łatwiejszy rozwój. W dzisiejszym świecie praca zdalna staje się coraz bardziej popularna. Już przestaje być ważne, gdzie wykonasz swoją pracę, liczą się efekty. Jako związek wspieramy przedsiębiorców, dla których swoboda jest czymś bardzo istotnym. Nowe wyzwania to coś, na co czekamy!

 

 

Franciszek Bożyk – wiceprezes zarządu:

Praca odgrywa bardzo ważną rolę w życiu każdego człowieka. To dzięki niej człowiek często znajduje sens swojego życia. Bywa, że jesteśmy zbyt pochłonięci swoimi obowiązkami. Pracę przedkładamy nade wszystko. Dlatego tak ważne jest znalezienie złotego środka. Jako związek cenimy sobie tradycję oraz bezkonfliktowość. Jednakże wielu przedsiębiorców z pokolenia X nie może się odnaleźć w dzisiejszej gospodarce. Nasz związek oferuje pomoc w dostosowaniu się do warunków, jakie stawia obecny rynek pracy i zrozumieniu mechanizmów, jakie w nim panują.


 

Misją Pracodawców Ziemi Lubelskiej jest wspieranie dynamicznego rozwoju pracodawców i podmiotów gospodarczych. Organizacja jest członkiem Pracodawców RP, współpracuje z Warszawską Izbą Gospodarczą, ma swoich reprezentantów w Wojewódzkiej Radzie Dialogu Społecznego oraz innych gremiach, radach i projektach. Jest też organizatorem wielu prestiżowych wydarzeń gospodarczych.

 

Pracodawcy Ziemi Lubelskiej
ul. T. Zana 29/XXI, 20-601 Lublin
tel. kom.: (+48) 660 199 445
www.pracodawcy.lublin.pl
[email protected]

 

 

na zdjęciu głównym: Wschodnie Forum Firm Rodzinnych 2017; fot.: Monika Gut

PL

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe