Wybory w Lubelskim Forum Pracodawców

  • 6.06.2016, 15:32
  • Admin Admin
Wybory w Lubelskim Forum Pracodawców LFP
Prezes Zbigniew Michalak nadal reprezentuje LFP.

Zbigniew Michalak pozostanie prezesem Lubelskiego Forum Pracodawców w Lublinie na drugą kadencję. Tak zdecydowało Walne Zebranie LFP, które odbyło się 4 czerwca 2016 r. w Pałacu Odrowążów w Chlewiskach. W trakcie posiedzenia Walne Zebranie udzieliło absolutorium za 2015 r. całemu Zarządowi i Komisji Rewizyjnej oraz wybrało nowe władze.

 

Wybory na stanowisko prezesa wygrał jednogłośnie Zbigniew Michalak. Do Zarządu wybrani zostali także na kolejną kadencję: Zbigniew Piątek, Marek Wachowski, Tomasz Fulara. Na miejsce Wojciecha Krakowskiego, który był dotychczas wiceprezesem LFP, ale nie startował w wyborach, wszedł Jacek Makowski. Komisja Rewizyjna w tej kadencji pracować będzie w składzie: Barbara Tynecka-Babicz, Rafał Dobrowolski i Grzegorz Urban.

 

Prezes Zbigniew Michalak w swoim wystąpieniu po ogłoszeniu wyników zapowiedział kontynuację podjętych działań, m.in. dalszą współpracę z instytucjami i organizacjami, które działają na rzecz wspierania przedsiębiorczości. Jako przykład podał podpisane porozumienie z BCC dotyczące wspólnych działań w ramach Rady Dialogu Społecznego. Drugim ważnym tematem, które Forum będzie realizowało w partnerstwie z firmą ECK Eureka jest projekt „Plan rozwoju drogą do sukcesu przedsiębiorstwa” o wartości przekraczającej milion zł. Umowa z PARP została podpisana, a realizacja projektu przygotowanego dla członkowskich firm rozpocznie się jesienią br. i trwać będzie dwa lata.

 

źródło: LFP

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe