Nowy prezes Pszczółki

  • 23.08.2018, 14:19 (aktualizacja 23.08.2018, 14:27)
  • PL
Nowy prezes Pszczółki fot.: FC „Pszczółka” sp. z o.o.
Robert Rudnicki został nowym prezesem zarządu lubelskiej Fabryki Cukierków „Pszczółka”. Jego kandydatura została uznana za najlepszą po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego ogłoszonego przez Radę Nadzorczą – informują przedstawiciele spółki.

Nowy prezes chciałby, żeby „Pszczółka” stała się marką rozpoznawalną w całym kraju. Kolejnym krokiem do tego celu, po uruchomieniu w ubiegłym roku fabryki w lubelskiej podstrefie SSE Euro-Park Mielec i wprowadzeniu nowych produktów, jest dotarcie do jak największej liczby klientów. – To duże wyzwanie, gdyż działamy na bardzo konkurencyjnym rynku. Ale jestem optymistą, bo mamy dobry produkt, a pomaga nam także fakt, że jesteśmy jedną z nielicznych firm na rynku ze 100-proc. polskim kapitałem. Dzisiaj klienci coraz bardziej zwracają uwagę na miejsce pochodzenia produktu, chcemy to wykorzystać – mówi Robert Rudnicki.

Robert Rudnicki posiada 20-letnie doświadczenie handlowe, w szczególności na rynku słodyczy. Z powodzeniem tworzył i organizował działy sprzedaży oraz wprowadzał nowe produkty i marki. Pracował w tak znanych firmach jak Hortex, Roshen, Gellwe. Z „Pszczółką” był związany od 2017 roku jako członek zarządu, a od 23 lipca br. pełnił obowiązki prezesa spółki.

 

Właścicielem Fabryki Cukierków „Pszczółka” sp. z o.o. jest Krajowa Spółka Cukrowa S.A.

 

 

 

fot.: FC „Pszczółka” sp. z o.o.

PL
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe