Reczka, Rzeczka i Poleczka

  • 18.07.2018, 13:23 (aktualizacja 18.07.2018, 16:08)
  • Artur Furmańczuk
Reczka, Rzeczka i Poleczka mat. organizatora
21 lipca w Parku Miejskim w Chełmie będzie mieć miejsce biesiada ludowa o swojskiej nazwie „Reczka, Rzeczka i Poleczka”. Zabawa odbędzie się w ramach organizowanego corocznie festiwalu Kolory Muzyki.

"Reczka, Rzeczka i Poleczka" będzie imprezą o charakterze rodzinnego pikniku utrzymanego w stylu folkowo-ludowym. Oprócz występów kapel w wachlarz atrakcji wpisywać się będzie degustacja polskich specjałów kulinarnych, obecność stoisk z twórczością folklorystyczną oraz organizacja wszelkiego rodzaju gier, zabaw i konkursów, także dla najmłodszych.

Uczestnicy zabawy będą mieli również możliwość nauczyć się podstawowych kroków polskich tańców ludowych pod okiem Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej. Gwoździem programu będzie występ Rokiczanki, jednego z najpopularniejszych zespołów ludowych. Ponadto na scenie zagra także zespół Uroczysko z Krasnostawskiego Domu Kultury oraz Łopieńczacy z Gminnego Ośrodka Kultury w Łopienniku Górnym. Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00.

Festiwal Kolory Muzyki jest corocznym wydarzeniem organizowanym w okresie wakacyjnym w Chełmie. W tym roku odbywa się od 20 lipca do 4 sierpnia. Na miejscu będziemy mogli zobaczyć wiele gwiazd, takich jak Cleo, Sarsa, Andrzej Piaseczny, Kasia Kowalska czy Ms. Obsession.

 

Więcej szczegółów: https://chdk.chelm.pl/kategoria/inne/reczka-rzeczka-i-poleczka

Artur Furmańczuk

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe