Biznes pod palmami

  • 10.07.2018, 15:20
  • red.
Biznes pod palmami mat. organizatora
Spotkanie biznesowe na plaży? Czemu nie? Giełda Eventów zaprasza na wydarzenie pod nazwą „Summer Business”. Już 27 lipca w Klubie Plażowym Riviera, pod patronatem medialnym „Panoramy”.

Lato w pełni i nawet pracowitym lubelskim przedsiębiorcom niełatwo oprzeć się jego urokom. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, Giełda Eventów zaprasza... na plażę. – „Summer Business” to szczególne wydarzenie łączące biznes z rozrywką, które organizujemy, by motywować, inspirować i stymulować lubelskie środowisko biznesowe – wyjaśnia Elżbieta Fijołek, właścicielka firmy organizującej spotkanie.

Wydarzenie odbędzie się 27 lipca (piątek) w Klubie Plażowym Riviera. – Spodziewamy się około 100 uczestników – aktywnych przedsiębiorców, menadżerów i handlowców otwartych na rozwój własny i swoich firm, a także na nowe współprace w prestiżowym środowisku biznesowym – zapowiada organizatorka.

W pierwszej części spotkania zaplanowano motywacyjną prelekcję biznesową. Następnie goście będą mogli zaprezentować siebie oraz zdobyć cenne kontakty podczas moderowanych rozmów B2B. Po zakończeniu intensywnej części biznesowej organizatorzy zapraszają na wspólny relaks w niecodziennej aranżacji na dachu budynku przy ul. Hempla 5, w specjalnie wydzielonej przestrzeni VIP i na parkiecie.

Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie evenea.pl.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe