Firma MajMax Hubert Maj działa na lubelskim rynku od 2001 roku

  • 28.06.2018, 09:02
  • PL
Firma MajMax Hubert Maj działa na lubelskim rynku od 2001 roku MajMax
Oferujemy Państwu wynajem podnośników koszowych wraz z obsługą operatorską na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego oraz szereg usług związanych z pracą na wysokości.

Odbiorcami naszych usług są przedsiębiorstwa prywatne, instytucje państwowe, a także klienci indywidualni. Uczestniczymy w wydarzeniach charytatywnych, kulturalnych i sportowych. Współpracujemy m.in. z WOŚP, TVP SA, Telewizją POLSAT, OPUSFILM, MTL MAXFILM, MONOLITHFILMS, Studio Filmowe ZEBRA.

 

Oferujemy swoje usługi w zakresie wynajmu podnośników koszowych i podestów nożycowych, mycia i odgrzybiania elewacji zewnętrznych oraz mycia elewacji szklanych, pielęgnacji zieleni i wycinki drzew, prac malarsko-budowlanych, konserwacji oświetlenia przemysłowego, montażu i konserwacji reklam, montażu wentylacji i instalacji elektrycznych.

 

Myjemy, odgrzybiamy i zabezpieczamy elewacje budynków. Nasza metoda przedłuża żywotność elewacji, chroni i zabezpiecza ją przed zniszczeniem. Skutecznie usuwamy grzyby, porosty, różnego rodzaju zabrudzenia powstałe w wyniku oddziaływania kurzu komunikacyjnego i spalin.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

 

   MajMax Hubert Maj

   Lublin, ul. Zawieprzycka 8K

   tel.: 501 425 825

   www.majmax.pl

 

art. sponsorowany

PL

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe