Lub-Invest po raz trzeci

  • 08.06.2018, 09:26
  • red.
Lub-Invest po raz trzeci
Samorząd i administracja regionalna jako inwestor transgraniczny – to jeden z tematów, jaki poruszą uczestnicy Polsko-Wschodniej Konferencji PUIG Lub-Invest. Trzecia edycja tego międzynarodowego wydarzenia odbędzie się w Lublinie 14-15 czerwca 2018 r.

W konferencji weźmie udział około 250 osób z Polski, Ukrainy i innych krajów regionu: Białorusi, Mołdawii, Kazachstanu, Uzbekistanu. Będą to reprezentanci władz Polski i Ukrainy (m.in. minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński oraz szef gabinetu politycznego w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii Jakub Banaszek), przedstawiciele biznesu, finansów, mediów, środowisk akademickich oraz instytucji wspierających przedsiębiorczość, a także reprezentanci korpusu dyplomatycznego, akredytowanego w Polsce. Organizatorami konferencji są: Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, Prezydent Miasta Lublina i Marszałek Województwa Lubelskiego.

– To ważne dla polsko-wschodnich stosunków gospodarczych wydarzenie stanie się okazją do pogłębienia wiedzy na temat obrotu towarowego, inwestycji i międzynarodowych finansów, a także możliwością nawiązania wielu partnerskich kontaktów z przedstawicielami biznesu z wielu krajów – zapewnia w imieniu organizatorów Andrzej Drozd, wiceprezes PUIG. Konferencję objęli honorowym patronatem: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju RP, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Minister Spraw Zagranicznych. „Panorama Lubelska” patronuje jej medialnie.

III edycja Polsko-Wschodniej Konferencji PUIG Lub-Invest odbędzie się w dniach 14-15 czerwca w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, ul. Grottgera 2. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny (uczestnicy sami pokrywają koszty przejazdu i zakwaterowania). Rejestracji można dokonać pod linkiem: http://www.pol-ukr.com/formularz-zgloszeniowy-do-udzialu-w-iii-edycji-polsko-wschodniej-konferencji-puig-lub-invest-2018/.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe