Włodawski sposób na promocję w Warszawie

  • 05.06.2018, 13:10 (aktualizacja 05.06.2018, 14:14)
  • (kow)
Włodawski sposób na promocję w Warszawie UM Włodawa
Zdjęcia z Włodawy wraz z opisem najważniejszych wydarzeń kulturalnych w mieście pojawiły się w samym centrum Warszawy.

W ramach projektu „Polska naj – najciekawsze wydarzenia w polskich miastach 2018”, nie tylko mieszkańcy stolicy, ale też turyści z całego świata spacerujący Krakowskim Przedmieściem w Warszawie mieli okazję zapoznać się z ofertą kulturalną naszego miasta – mówi Wiesław Muszyński, burmistrz Włodawy.

Ekspozycja składa się z siedmiu zdjęć prezentujących walory turystyczne oraz najważniejsze wydarzenia kulturalne odbywające się we Włodawie. Całość dopełnia ich krótki opis w języku polskim i angielskim. Wystawę można było oglądać od 21 kwietnia do 4 czerwca. Według szacunków organizatora wydarzenia wystawę miało okazję obejrzeć ponad 700 tysięcy osób. Większość z nich to mieszkańcy Warszawy, ale także turyści z kraju i zagranicy.

 

(kow)
zdjęcia: UM Włodawa

(kow)

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe